Ziņojums Nr. 3771

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.12.30 09:12
GPS koordinātes: 23.61391, 56.96158 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2018.01.02
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.01.03
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lūdzu pašvaldību parūpēties par beigtu kakkīti. Starp gàjèju ietvi un stadionu, netàlu no rimi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Beigtais kaķīts savākts