Ziņojums Nr. 3765

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.09.02 06:09
GPS koordinātes: 23.09103, 57.09718 +/- 16.0m
Apstiprināts: 2019.09.02
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.09.02
Atrisināts: 2019.09.03
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Saskaitīju 18 murdiņus, varbūt arī visi 20 uz diviem "makšķerniekiem"!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Veikta pārbaude, konstatēts, ka pārbaudes laikā ezerā vairs murdi neatradās. Noskaidrots, ka ezers ir nodots apsaimniekošanā un VVD šādu ūdensobjektu uzraudzību un kontroli neveic. To dara apsaimniekotājs.