Ziņojums Nr. 3763

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.09.02 03:09
GPS koordinātes: 25.27283, 57.33198 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.09.02
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.09.11
Atrisināts: 2019.09.11
Atrisināšanas ilgums: 9 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vakar visu diennakti no kaimiņu teritorijas manā privātīpašuma tika veikts mūsu dzīvību apdraudos uzbrukumus, izplatot privātīpašuma Vecmesli, Priekuļu pag. Priekuļu novads bīstamiem cilvēku dzīvībai toksiskas vielas. No rīta pavērot durvis, ārā smird ka elpu nevar ievilkt. Jutamies ka saindējušies. Slikta duša, traucēta domāšana, grūti orenteties un tadiem mums jādodas uz darbu un jāpiedalās satiksmē.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Pieņemts darbam