Ziņojums Nr. 3759

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.12.27 09:12
GPS koordinātes: 23.64545, 56.95643 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2017.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.12.29
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi maisi pamesti pretī Nemo parka iebrauktuvei!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Atkritumu maisi savākti