Ziņojums Nr. 3755

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.09.01 13:09
GPS koordinātes: 21.60065, 57.43965
Apstiprināts: 2019.09.02
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.09.02
Atrisināts: 2019.10.07
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Auto novietots kāpu zonā. Ventspilī, Staldzenes Jūrmalā.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Saņemot papildu informāciju, pārkāpums netika konstatēts. Automašīnai bja atļauts atrasties krasta kāpu aizsargjoslā, jo bija spēkā esoša zvejniecības licence.