Ziņojums Nr. 3752

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Latvijas valsts meži
Pieteikuma datums: 2017.12.24 12:12
GPS koordinātes: 24.81308, 57.12622 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.01.10
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

kāds cūka piemeslojis

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts:ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Atbildot uz elektroniskā pasta vēstuli, informējam, ka Sabiedrības darbinieki ir veikuši teritorijas apsekošanu un ņemot vērā pašreizējos laikapstākļus, tas ir, sniega ietekmes un zemās temperatūras apstākļus, kā rezultātā nav iespējams veikts kvalitatīvu atkritumu savākšanu, informējam, ka atkārtota vietu apsekošana un atkritumu savākšana iepriekš minētajās vietās esam ieplānojuši veikt bezsniega apstākļos. Par atkritumu savākšanas faktu informēsim atsevišķi.



Ar cieņu
Mārtiņš Putniņš
AS "Latvijas valsts meži"
Rietumvidzemes reģions
juriskonsults
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants