Ziņojums Nr. 3747

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.12.23 07:12
GPS koordinātes: 25.43273, 57.5366 +/- 2.9m
Apstiprināts: 2017.12.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

labdien jau kuros reizi tiek gāzti koki Gaujas malā.Kazu krāces bez saskaņojuma ar pašvaldību. palīdziet ludzu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts: ruta.poikane@vvd.gov.lv

Inspektora komentāri

Ziņojums pārsūtīts Valsts vides dienesta Valmieras reģionālajai vides pārvaldei

Ar cieņu

Ruta Poikāne
Valsts vides dienesta
vecākā inspektore
E-pasts: ruta.poikane@vvd.gov.lv