Ziņojums Nr. 3745

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.31 13:08
GPS koordinātes: 21.60073, 57.43959
Apstiprināts: 2019.09.02
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.09.02
Atrisināts: 2019.10.02
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Automašīna novietota kāpu zonā, Ventspilī, Staldzenes Jūrmala.(31.08.2019)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.