Ziņojums Nr. 3744

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2017.12.19 16:12
GPS koordinātes: 23.09042, 56.93903 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2017.12.20
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Sveiki, vai kāds kontrole dūņu apsaimniekošanas procesus. Tas kas notiek Tukuma novada, Vecmokas vecajās karjerieraras ir kautkas neaptverams. Visas savāktās dūņas no Tukuma Ūdeni nonāk uz turieni vismaz 2 kravas dienā. Skats ir neapskaužams! Vai nav noteiktas kārtības ka būtu jāapsaimnieko dūņas?

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ventspils reģionālā vides pārvalde
Tiek veiktas pārbaudes un pieprasīti dokumenti.
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00