Ziņojums Nr. 3741

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.12.19 11:12
GPS koordinātes: 24.25579, 56.95809 +/- 5.0m
Apstiprināts: 2017.12.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.12.19
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

zilie dūmi ar specifisku smaku nāk no angāriem uz dzivojamām mājam Biķernieku 160/15, 160/16, 160/17, 160/18

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00