Ziņojums Nr. 3721

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.12.10 10:12
GPS koordinātes: 23.61365, 56.94082 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.12.11
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.01.08
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jūrmalā Valkas un Leona Paegles ielu krustojumā veidojas izgāstuve!!!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz 11.12.2017. Jūrmalas pilsētas domē (turpmāk – dome) saņemto SOS ziņojumu Nr.3721 par nesakopto teritoriju, kurā veidojas atkritumu izgāztuve, Valkas un Leona Paegles ielu krustojumā, informējam, ka ziņojumā minētais zemesgabals atrodas adresē Leona Paegles ielā 38, Jūrmalā (kadastra Nr. 13000218501).
Pašvaldības policija 30.11.2017. ir sastādījusi administratīvā pārkāpuma protokolu par Jūrmalas pilsētas domes 12.07.2007. saistošo noteikumu Nr.20 “Jūrmalas teritorijas namīpašumu uzturēšanas, saglabāšanas un sabiedriskās kārtības saistošie noteikumi” neievērošanu namīpašumu, zemesgabalu, pagalmu un teritoriju uzturēšanā un kopšanā.
Pilsētplānošanas nodaļas būvinspektors veica nekustamā īpašuma Leona Paegles ielā 38 pārbaudi dabā, un 27.12.2017.sagatavots atzinums Nr.923 par būves pārbaudi, pamatojoties uz Administratīvā procesa likuma 55.panta otro daļu Jūrmalas pilsētas domē ir ierosināta administratīva lieta. Zemesgabala un ēku lietotājai nosūtīts šis atzinumus zināšanai un būvinspektora doto norādījumu izpildei.

Cieņā


Ilze Černovska
Jūrmalas pilsētas domes
Attīstības pārvaldes
Vides nodaļas
vides aizsardzības vecākā speciāliste
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants