Ziņojums Nr. 3715

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.12.08 11:12
GPS koordinātes: 24.14306, 56.87646 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.12.08
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.12.13
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pretim Titurgas ielai 21.izveidota asfalta seguma izgāstule ap 300kvatrātmetru platibā

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekavas novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00