Ziņojums Nr. 3712

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.08.27 11:08
GPS koordinātes: 24.12791, 56.94901 +/- 25.575m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.28
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ventspils novads Užavas pagasts . Ventspils - Avotiņi ( vecais Užavas ceļs) ceļa malā Baltijas jūras pusē īpašumā “Bignes” kad.apzimejums 98780020112. Blakus mājām Bungas. Baltijas jūras aizsargjoslā, meža zemē nesankcionēti tiek veikta derīgo izrakteņu smilts-grants ieguve un pārstrāde.

Sestdien 24.08.2019. no Užavas nelegālās grants ieguves vietas tika vests prom sadrupinātais grants materiāls ar smagajām automašīnām. Iekrauts tiek ar frontālo iekrāvēju.

Precīzas koordinātas skatīt šeit: https://kartes.lgia.gov.lv/karte/?x=349733.394&y=347100.0&lx=848.0&ly=418.037&l=1,15,16,27,46,47,48,49,50,51,52,53

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Neprecīzas koordinātes, jo ziņojums nosūtīts attālināti

Inspektora komentāri

Valsts vides dienesta Ventspils reģionālā vides pārvalde š.g.28.augustā ir apsekojusi šo īpašumu un ir informēta par šo situāciju. Pieprasīts paskaidrojums par konstatēto.