Ziņojums Nr. 3711

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Jelgavas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.12.06 08:12
GPS koordinātes: 23.70907, 56.64898 +/- 18.0m
Apstiprināts: 2017.12.06
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Ļoti smirdīgi un kodīgi dūmi. Kurina katru darba dienu pēc plkst. 10:15-10:45. Ar ko viņi tur kurina? Kafejnīca "Promenāde" Skolotāju iela 2, Jelgava.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Jelgavas pilsētas dome
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00