Ziņojums Nr. 3709

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2017.12.03 13:12
GPS koordinātes: 24.40825, 56.93765 +/- 7.585m
Apstiprināts: 2017.12.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.12.08
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Mežā izmestas auto riepas ar diskiem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Silva Kaliksone <Silva.Kaliksone@riga.lv>
satīrīts
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00