Ziņojums Nr. 3707

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ventspils reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.26 11:08
GPS koordinātes: 22.18396, 57.65406
Apstiprināts: 2019.08.26
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.27
Atrisināts: 2019.09.02
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jaunciema pludmalē izbraukà kāpas šāds kvadrocikls.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Noskaidrots, ka ir tikuši veikti pludmales sakārtošanas darbi un ir saņemta Tārgales pagasta pārvaldes atļauja šo darbu veikšanai izmantot mehānisko transporta līdzekli – kvadriciklu.