Ziņojums Nr. 3700

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.12.02 10:12
GPS koordinātes: 24.09659, 56.93951 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.12.04
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Tad kad, tiek kurināts, no šī skursteņa nāk melni dūmi un apkārtnē izplatās asa nepatīkama smaka (itkā degošas platsmasas, riepu vai naftas produktu). Parasti kurina rītos un vakaros. Adrese ir Akmeņu 17 (aiz VUGD depo)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00