Ziņojums Nr. 3696

Papildu informācija

Statuss noraidīts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2017.12.02 04:12
GPS koordinātes: 25.27216, 57.32888 +/- 88.5m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.12.04
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Nepagāja pat trīs dienas un pretindē , indīgai vielai, ko tik dāsni atļauj izplatīt reģionālā vides pārvaldes darbinieki , ļaujot baudīt diskomfortu un sāpes ķermeni iedzīvotājiem Cēsīs , slimnīcas rajona, gan pārklājot ar neredzamu indigu makonmākoņi Cēsu pilsētu, lidz pat veikalam Labais ir atrasra.
Vajag lietot alkoholu katru dienu nelielos daudzumos.
Pasargasim jauno paaudzi no indigo dumgazu iedarbibu, Ieviesisim skolas, bērnu darzos stadionos obligātās alkohola pieņemšanas reizes , piena vieta.Labs risinājums, atliek tikai atrast ko darīt ar tiem , kas ka es necieš alkoholu , un var izplatīt dumgazes par atlidzibu.

Apstiprinātāja komentāri

Jūsu ziņojumā norādītā informācija neattiecas uz vides aizsardzību.