Ziņojums Nr. 3686

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Ludzas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.30 07:11
GPS koordinātes: 27.73794, 56.54736 +/- 92.9m
Apstiprināts: 2017.11.30
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

ludzas Lielā ezera krastā dīvāns un atkritumi #rūpes par cilvēka labklājību vai bezatbildība?

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ludzas novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00