Ziņojums Nr. 3683

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.29 10:11
GPS koordinātes: 24.15196, 56.7739 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2017.11.29
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.12.06
Atrisināts: 2017.12.06
Atrisināšanas ilgums: 6 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

vecas mēbeles, grāmatas, paklāji utml.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

INformācija pārsūtīta īpašniekam VAS LAtvijas valsts meži. Solījās nedēļas laikā savākt atkritumus.