Ziņojums Nr. 3681

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.28 14:11
GPS koordinātes: 24.03748, 56.81153 +/- 10.618m
Apstiprināts: 2017.11.28
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.11.29
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

pat tumsā nenoslēpj lielās atkritumu kaudzes mežā! :(

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Olaines novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00