Ziņojums Nr. 3676

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2017.11.28 08:11
GPS koordinātes: 24.26625, 56.93963 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.11.29
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.11.29
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Buvniecibas atkritumi Stopiņu mežā

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

satīrīts
Silva Kaliksone <Silva.Kaliksone@riga.lv>
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00