Ziņojums Nr. 3673

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.08.21 20:08
GPS koordinātes: 24.05155, 57.02728 +/- 25.267m
Apstiprināts:
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.22
Atrisināšanas ilgums: 0 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Bolderājā, Grants ielā uzņēmums "Noliktavu parks" atkal smird. Tā ir ķīmisko vielu, ar ko tiek impregnēti stabi, smaka. Smaka tiek palaista vēlu vakaros, kad cilvēki ir mājās, iet gulēt un pat nevar atvērt logus, jo smird tā, ka paliek slikti. Atzīmēšu, kā manā dzīvesvietā atrodas kilometra attālumā, bet smaka ir neciešama.

Nav saprotams, kāpēc jūs iepriekšējo
ziņojumu atzīmējāt kā atrisinātu, ja tur pilnīgi nekas nav atrisināts. Lūdzu paziņot man, ko jūs darāt šajā jautājumā un kas ir atrisināts.

Vēlreiz atgādinu, ka, iespējams, šis uzņēmums ļaunprātīgi nelieto filtrus, jo maz ticams, ka tādi ķimikāliju izmeši atbilst ietekmei uz vidi novērtējumu kritērijiem.

Inspektora komentāri

Tika veikta teritorijas apsekošana pl.22:10. Traucējoša smka Grants ielas rajonā netika konstatēta.