Ziņojums Nr. 3667

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Lielrīgas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.21 04:08
GPS koordinātes: 24.12999, 57.01978 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2019.08.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Riigaa, Tvaikaa, Ledurgas ielaa atkal smird! Pat acis niez!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Smaku traucējumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Lielrīgas reģionālajai vides pārvaldei.