Ziņojums Nr. 3665

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2017.11.26 11:11
GPS koordinātes: 23.98805, 57.01034 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2017.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.11.30
Atrisināšanas ilgums: 4 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Izdarīts

2017. gada 27. nov. 11:53 AM, "Uldis Gaiss" <Uldis.Gaiss@riga.lv> rakstīja:

Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00