Ziņojums Nr. 3663

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.11.26 10:11
GPS koordinātes: 23.80104, 56.97019 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.12.12
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Jūrmalā, pie Majoru stacijas, piemājas īpašnieki samēslojuši upes malu.

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Jūrmalas pilsētas dome informē, ka pēc SOS ziņojuma Nr.3663 (Reģistrēts: 27.11.2017. Nr.1.1-28/11737 ) saņemšanas Jūrmalas pilsētas domes Attīstības pārvaldes Vides nodaļas pārstāvis ir apsekojis ziņojumā minēto teritoriju, kuras laikā upes malā konstatēti dažāda veida atkritumi, kā arī patvaļīgi izvietota būve. Informācija nodota Jūrmalas pilsētas domes Pilsētplānošanas nodaļai, lai izvērtētu patvaļīgās būves piederību un veiktu atbilstošas darbības tās demontāžas procesam, kā arī Pašvaldības policijai, lai veiktu atbilstošas darbības teritorijas sakārtošanai.

Cieņā,


Ineta Umbraško
Jūrmalas pilsētas domes
Attīstības pārvaldes Vides nodaļas
vides aizsardzības vecākā speciāliste

Dubultu prospekts 2, Jūrmala, LV-2015
Tālr.: +371 67511488 / +371 26303418
www.jurmala.lv
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00