Ziņojums Nr. 366

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Gulbenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2018.06.28 07:06
GPS koordinātes: 26.36683, 57.19273 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.06.28
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.07.10
Atrisināšanas ilgums: 12 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

atrabotka visur. piesārņojums liels. cilvēki pēc sevis neko nesavāc

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesniegumā norādītā vietā ir apsekota un veikti sakopšanas darbi.
Evija Silauniece