Ziņojums Nr. 3653

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Madonas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.19 08:08
GPS koordinātes: 26.22874, 56.853 +/- 4.5509m
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.21
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Madona.Cik man garāmgājējs stāsta, ka šāda avārija pie Madonas dīķīšiem ( starp sliedēm un siltumnīcām) notiekot katru gadu. Varbūt vecas trubas...? Madonas iedzīvotāji par kanalizāciju maksā dārgi, kamdēļ lai trubas šādi plīstu? Iesaku pārbaudīt ūdens kvalitāti Salu ezerā vai izpētīt, kur strauta ūdens aiztek. Bildē strautiņš, kurš noteikti ir kanalizācijas pilns, jo ietek no piesārņotā dīķīša

Apstiprinātāja komentāri


Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Problēma atrisināta.AS Madonas ūdens ir novērsa aizdambējumu.