Ziņojums Nr. 3652

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Smiltenes novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.25 09:11
GPS koordinātes: 25.88439, 57.47881 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.11.27
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Caurums zemē, kur uzkrāti atkritumi. Visapkārt arī mētājas citi atkritumi.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Latvijas valsts meži
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00