Ziņojums Nr. 3644

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija VVD
Pieteikuma datums: 2019.08.18 10:08
GPS koordinātes: 25.27322, 57.33237 +/- 48.0m
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.21
Atrisināts: 2019.08.21
Atrisināšanas ilgums: 2 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

18.08.2019 13:48 Gaiss patstāvīgi piesārņots ar koksnes putekļiem un sadegšanas produktiem, dūmiem un tvana gāzi.Tumsā kad nav vēja ļoti labi var redzēt kā sīkās dažāda izmēra daļiņas virmo gaisā.Tā nav migla miglaij daļiņas ir vienāda lieluma ar acīm skatoties.Tāpat no miglas nav jāklepo.No dūmiem un piesārņojuma sāp galva,pastāvīgi aizlikts degun grūti elpot.Sāp locītavas, muskuļu krampji.Traucēta apziņa un domāšana.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Šādos vides aizsardzības prasību pārkāpumu gadījumos ziņojiet Valsts vides dienestam 24/7 zvanot +371 26 33 88 00, lai varētu izskatīt sūdzību nekavējoties!

Inspektora komentāri

Informācija pieņemta darbam.
Valmieras reģionālā vides pārvalde informē, ka veiktajās pārbaudēs nav konstatēti emisiju pārsniegumi izplūdes gāzēs, kas tiek izvadītas no ražotnes dūmeņiem. Ar aktuālo jautājumu par ietekmi uz veselību aicinām vērsties Veselības inspekcijā.