Ziņojums Nr. 3643

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Liepājas reģionālā vides pārvalde
Pieteikuma datums: 2019.08.18 09:08
GPS koordinātes: 21.03177, 56.51948 +/- 7.504m
Apstiprināts: 2019.08.19
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.19
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Liepāja tā tiek utilizētas automašīnas

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Nolietotie transportlīdzekļi, kas atradās Ezermalas ielā pie uzņēmuma SIA "KG Metall" žoga, tur novietoti saistībā ar nolietoto transportlīdzekļu laukuma sakārtošanu. SIA "KG Metall" ir saņēmis B kategorijas piesārņojošās darbības atļauju. Nolietotie transportlīdzekļi savākti un novietoti uzņēmuma teritorijā uz uzglabāšanas laukuma.