Ziņojums Nr. 3635

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.20 10:11
GPS koordinātes: 24.0977, 56.93922 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2017.11.21
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kaimiņu sētā atrodas kāda iestāde, kura ziemas sezonā regulāri kurina visu pēc kārtas - sākot ar riepām un beidzot ar (šķiet) drēbēm. Skurstenis atrodas otrā stāva logu līmeni.Pat ar aizvērtiem logiem visa māja smird pēc degošajām lietām. Mūsu mājā vien bez pieaugušajiem dzīvo 7 bērni un viena grūtniece. Nav baigi veselīgi un pieļauju, ka arī nelikumīgi. Gan kurināt visu pēc kārtas, gan skurstenis 4m no zemes! Ļoti ceram uz attiecīgo dienestu rīcību. Ja ir nepieciešamība varam aprunāties par šo tēmu arī pa tel. 26428098. Ģirts

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00