Ziņojums Nr. 3623

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.08.16 09:08
GPS koordinātes: 24.01793, 56.79972 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.08.16
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.19
Atrisināts: 2019.09.05
Atrisināšanas ilgums: 19 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti celtniecības atkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 04.09.2019.