Ziņojums Nr. 3622

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2017.11.16 20:11
GPS koordinātes: 23.70027, 56.9564 +/- 4.0000m
Apstiprināts: 2017.11.17
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.11.24
Atrisināšanas ilgums: 7 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

gravi iemests ledusskapi un plastmasas galds

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Ledusskapis un galds savākti