Ziņojums Nr. 3619

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2019.08.15 17:08
GPS koordinātes: 23.90057, 56.91512 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.08.16
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Šī bedre parasti ir pilna ar ūdeni. Tagad viss ūdens ir iesūcies, bet nogrimušie mēsli palikuši. Būtu labi, ja kāds tis varētu aizvākt. Citādi tie tikai nāk klāt.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei SIA “Rīgas meži”.