Ziņojums Nr. 3611

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Valmieras pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.11 11:11
GPS koordinātes: 25.45109, 57.53322 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Lai arī pagāšgad iztīrija, atkritumu joprojām turpina krāties! Manuprāt problēmu atrisinātu atkritumu konteineru izvietošana Misas garažas kooperatīvam!

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Valmieras pilsētas pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00