Ziņojums Nr. 3609

Papildu informācija

Statuss izvērtēšanā
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.11 10:11
GPS koordinātes: 24.21425, 56.85018 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.11.13
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.12.06
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izskatās ka cilvēki ved un izmet atkritumus

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Ķekavas novada pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00