Ziņojums Nr. 3606

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2017.11.11 10:11
GPS koordinātes: 24.41713, 57.05985 +/- 6.0000m
Apstiprināts: 2017.11.13
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.11.28
Atrisināšanas ilgums: 17 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Kāds aizmirsa jumtu

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Rīgas meži - satīrīts
Silva.Kaliksone@riga.lv
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00