Ziņojums Nr. 3601

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2017.11.10 06:11
GPS koordinātes: 24.40879, 57.05265 +/- 10.000m
Apstiprināts: 2017.11.10
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.11.28
Atrisināšanas ilgums: 18 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Joprojām nav savākts , kaut gan augustā Rīgas meži meloja, ka ir

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00


Inspektora komentāri

Rīgas meži - satīrīts
Silva.Kaliksone@riga.lv
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00