Ziņojums Nr. 3597

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Rīgas meži
Pieteikuma datums: 2017.11.08 08:11
GPS koordinātes: 24.26666, 56.9379 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.11.08
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2017.11.09
Atrisināšanas ilgums: 1 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Atkritumi Stopiņu mežā

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Silva Kaliksone <Silva.Kaliksone@riga.lv>
satīrīts 09.11.17.
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants