Ziņojums Nr. 3596

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Ķekavas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.07 12:11
GPS koordinātes: 24.22741, 56.83219 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2017.11.07
Pieņemts izvērtēšanai: 2017.12.06
Atrisināts: 2017.12.06
Atrisināšanas ilgums: 28 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

degošu atkritumu smaka

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Netika konstatēta degošu atkritumu smaka