Ziņojums Nr. 3592

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Olaines novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.08.11 17:08
GPS koordinātes: 24.0179, 56.79983 +/- 3.1m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai: 2019.08.12
Atrisināts: 2019.09.03
Atrisināšanas ilgums: 22 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izmesti būvgruži

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

sakopts, apsekots 30.08.2019.