Ziņojums Nr. 3590

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas pilsētas pašvaldība
Pieteikuma datums: 2017.11.07 10:11
GPS koordinātes: 24.11423, 56.9041 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2017.11.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Vēl viena atkritumu kaudze pie Dzintara

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts: ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas pilsētas pašvaldība
---------------------------
Ruta Veinberga
Valsts vides dienesta
Operatīvais dežurants
E – pasts :ruta.veinberga@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00