Ziņojums Nr. 3588

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Beverīnas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.08.11 11:08
GPS koordinātes: 25.48817, 57.53631 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Meža dzīvnieks grāvī. Labāja pusē virzienā uz brenguliem

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!
Informējam, ja autobraucējs vai gājējs pamana, ka uz autoceļa ir nobraukts dzīvnieks, viņam ir jāzvana uz AS “Latvijas valsts ceļi” diennakts bezmaksas informatīvo līniju +371 8000555 un jānodod šī informācija.

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Beverīnas novada pašvaldībai.