Ziņojums Nr. 3584

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Madonas novada pašvaldība
Pieteikuma datums: 2019.08.11 08:08
GPS koordinātes: 26.20827, 56.8431 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Izgāztuve blakus sliedēm

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Madonas novada pašvaldībai.