Ziņojums Nr. 3580

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.10 18:08
GPS koordinātes: 23.9498, 56.98467
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2019.08.27
Atrisināšanas ilgums: 16 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

(null)

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Uzdots īpašniekam sakopt.