Ziņojums Nr. 357

Papildu informācija

Statuss atrisināts
Organizācija Jūrmalas pilsētas dome
Pieteikuma datums: 2018.06.25 13:06
GPS koordinātes: 23.66141, 56.95264 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2018.06.26
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts: 2018.06.29
Atrisināšanas ilgums: 3 d.

Bildes

Ziņojuma apraksts

izmesti arkritumi

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums saņemts! Pateicamies par modrību!
---------------------------
Jeļena Krjukova
Valsts vides dienesta
Vecākā lietvede
E – pasts :Jelena.krjukova@vvd.gov.lv
Tel. 6 70 84 211
Mob.2 6 33 88 00

Inspektora komentāri

Atbildot uz 2018.gada 26.jūnija Vides SOS ziņojumu (Nr.357) par sadzīves atkritumu maisa
savākšanu ziņojumā minētajā rajonā Vaivaros, Jūrmalā, paskaidrojam,
informācija par atkritumu savākšanu nekavējoties ir nodota
atbildīgajam sadzīves atkritumu apsaimniekotājam Jūrmalas pilsētā un maiss ir savākts.



Ar cieņu,
--------------------------------------------------
Ralda Bērziņa
Jūrmalas pilsētas domes
Īpašumu pārvaldes
Pilsētsaimniecības un labiekārtošanas nodaļas
vecākā speciāliste