Ziņojums Nr. 3554

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.09 15:08
GPS koordinātes: 24.03277, 56.95737 +/- 3.0m
Apstiprināts: 2019.08.12
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Rīga, Bebru iela 4, zāle ceļmalā nav pļauta ne reizi šovasar un ir 5gadniekan līdz pleciem - tādai zālei mums jābrien cauri, lai tiktu uz mašīnu! Rīgas pašvaldības īpašums! Vai var beidzot to nopļaut?

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri


Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.