Ziņojums Nr. 3536

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.07 05:08
GPS koordinātes: 24.03687, 56.99744 +/- 5.0000m
Apstiprināts: 2019.08.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

Gandrīz katru dienu brauc mašīnas un izmet atkritumi. Pēdējo reiz vispār ar busu piebrauca un celtniecības būvgrūžus izmeta kopā ar vecajam mēbelem.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.