Ziņojums Nr. 3534

Papildu informācija

Statuss pārsūtīts
Organizācija Rīgas dome
Pieteikuma datums: 2019.08.06 16:08
GPS koordinātes: 24.20574, 56.89725 +/- 4.0m
Apstiprināts: 2019.08.07
Pieņemts izvērtēšanai:
Atrisināts:
Atrisināšanas ilgums:

Bildes

Ziņojuma apraksts

3 nedēļas dzīvoja te bomārs, šo atstāja aiz sevis.

Apstiprinātāja komentāri

Paldies, Jūsu ziņojums ir saņemts!

Inspektora komentāri

Iesūtītais ziņojums pārsūtīts atbilstoši kompetencei Rīgas domei.